נו, ננסה להיות עם אחד השנה?

שואלים אותי מה אני מאחל לעם ישראל לקראת השנה החדשה, יש לי את אותה בקשה צנועה כל שנה: שנהיה עם ולא חבורת אנשים נפרדים.
 הרב ד"ר מיכאל לייטמן
1:50 דק'

שנה חדשה מגזין חדש

איך מתחילים שנה כזו של קורונה טבולה בחוסר ודאות? מה מאחלים לאנשים סביב, שנחזור לאחור או שנתחיל חיים חדשים? איך מודים שבכל חשבון נפש שנערוך, נראה שרובנו נכשלנו בלהיות אדם לאדם אדם, אבל הרבה יותר קל לנו בשמורת הזאבים? ואיך ממשיכים מכאן, כשהחלומות הגדולים מתפוגגים בהגבלת המרחק ביני לבינך, לכדי בקשה אחת קטנה, פשוט שנהיה בריאים? 

מדי שבוע נברר יחד איתכם את השאלות הגדולות, ונסלול יחד את הדרך הקצרה ביותר לעתיד הטוב. אין לנו ספק שכחברה וכפרטים כולנו עומדים בפני אתגרים רבים, אבל יותר מכך, אנחנו בטוחים שאם נחזיק ידיים, ונפסע צעד צעד בתמיכה הדדית, המסע הזה יהיה תענוג אמיתי.

"המגזין" מבית "קבלה לעם" עולה לרשת דווקא בימים אלה, כי יש לנו כל כך הרבה מה להגיד, ואנחנו רוצים להתחיל להכיר אתכם פנים אל פנים. עם מסכה בלי מסכה, העיקר שנרקום בעם שלנו קרבה.

רוצים לקבל את המגזין שלנו עם תוכן איכותי ישירות לאי-מייל שלכם מדי שבוע? השאירו פרטים:

נגן וידאו
לחגים שאנחנו אוהבים יש משמעות עמוקה. מדוע אנו חוגגים אותם, איך מתחילים נכון את השנה ולמה לצפות בשנה הקרובה?
הרב ד"ר מיכאל לייטמן
8.45 דק'
דבר אחד הבנו בשנה שחלפה, כולנו שווים בפני וירוס אחד. כולנו צריכים מסכה כדי להגן על עצמנו. אבל יותר משקיבלנו תשובות נותרו המון שאלות פתוחות.
שלי פרץ
1.30 דק'
בואי ניקח אחריות כולנו, כל האימהות, כדי ליצור פה חברה טובה שמבוססת על קשרים טובים וחמים בין בני אדם לילדים שלנו, לכל העולם!
אפרת אהרוני
1 דק'
נגן וידאו
למה חוגגים, מה הקשר לתפוח, איפה האדם נכנס לתמונה ומה אנחנו צריכים לקחת מכל זה לחיים שלנו? המשמעות הפנימית של ראש השנה בקליפ קצר שיעשה לכם סדר.
שרון יעקובוב
6 דק'
נגן וידאו
מה המרכיבים לעוגת תפוחים טעימה? אפרת נבון חושפת את המתכון של אימא שלה, מומחית לבישול מרוקאי, עם המרכיב הסודי: אהבה.
אפרת נבון
2.30 דק'

רוצים לקבל את המגזין שלנו עם תוכן איכותי ישירות לאי-מייל שלכם מדי שבוע? השאירו פרטים: