האדם מאחורי המסכה

אחת התוצאות הבולטות והיפות של המגפה הכלל-עולמית ושל שרשרת הווירוסים שלא מרפים מאיתנו היא המעבר המואץ לתקשורת וירטואלית בינינו. המעבר למרחב הווירטואלי אינו רק טכנולוגי, אלא מעבר עמוק להתקשרות רגשית ונפשית בינינו, הסבת תשומת ליבנו למרחב היחסים הפנימיים.

זו המגמה של הטבע: לקרב בינינו יותר ויותר ללב אחד, עד שנסתכל על האנשים, נביט על פניהם, אבל בפועל נסתכל פנימה. נתמקד בתכונות הפנימיות והמהותיות שבהם, כמו הרצונות והמחשבות, הרגשות והכוונות, ולא נאתר אותם על פי הסממנים החיצוניים שמאפיינים אותם.

חיבור בין בני אדם עד להרגשת כוח החיבור השלם ביניהם זו המטרה הנעלה של הטבע. ולמרות שאנחנו מתגלגלים בעל כורחנו עם התהליך שההשגחה העליונה מגלגלת עלינו בתקופה זו, נקווה שנדביק את הקצב ונגיע למצב שבו כל אחד יתקרב יותר להתקשרות פנימית בין בני אדם – עד שאפילו לא נצטרך לכסות את הפנים שלנו במסכות, כי לא יהיה חשוב לנו הפרצוף שמולנו, אם הוא שחור או לבן, אדום או צהוב, גם לא מי הוא, ובכלל שום דבר חיצוני לא ישפיע עלינו, אלא רק הנקודה הפנימית שיש בליבו של אדם היא תהיה חשובה לנו. נקווה שנתקדם לראיית האמת.

✅ רוצים להעמיק? צפו חינם בסדרת הסרטונים הבאה >>

אהבת? שתפו

השאר תגובה

עוד בנושא

גם למייל שלך
מגיע תוכן
משמעותי

רוצה להכין את עצמך לעולם של מחר?

אז הכנו עבורך המון תכנים וסרטונים, כתבות ושיחות, שיעזרו לך לעשות סדר בבלגן.
והכול בחינם, מן הסתם ;-)
כל מה שצריך הוא להזין פרטים:


תנאי השימוש
x
בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בע"פ לכתובת המייל שלי

תודה על הרישום
נתראה בתיבת הדואר שלך!