סדרת קורסים על ההתנהלות בעולם מקושר

קורס חדש – לראות מעבר לקורונה

קורס חכמת החיבור

איך העולם שסביבנו בנוי, מהי הדרך הנכונה לקיים את חיינו ואיך נצליח לבנות עולם יותר טוב לכולנו?

הפתרון

סדרת תוכניות על כלכלה הדנה בבעיות כלכליות וחברתיות אקטואליות, ובפתרונן על בסיס משנתו הכלכלית-חברתית של הרב יהודה אשלג (בעל הסולם).

כלכלה אנושית

תוכנית המביאה מבט חדשני ובגובה העיניים על הכלכלה בעולם החדש

אפקט הפרפר

מפגש מרתק עם מגוון רחב של אנשי אקדמיה ומדענים מתחומי מחקר שונים על ההתנהלות הנכונה בעולם מקושר מנקודות מבט שטרם הכרתם.

חיים בעולם מקושר

הפתרון הוא בערבות הדדית ובשיתוף פעולה בין אנשים, חברות ומדינות; והבנתו היא שלב הכרחי להתפתחות האדם.

הישארו מעודכנים

רוצים להיות מחוברים לכל מה שמעניין? תוכן חדשני ומרתק ישירות לתיבת ההודעות שלכם. 
אל תפספסו את ההזדמנות להירשם עכשיו.


תנאי השימוש
x
בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בע"פ לכתובת המייל שלי

הסיפור שלנו

אנחנו קבוצת אנשים מקשת רחבה ומגוונת של החברה האנושית. חברים ב"קבלה לעם" – תנועה בינלאומית שבמסגרתה אנו לומדים את חכמת הקבלה – השיטה לחיבור בין בני האדם מעל הבדלי מין, גזע, דת ושפה.

מה שמדביק בינינו זה הרצון המשותף לבנות חברה טובה יותר, עתיד טוב יותר, על פי עצות המקובלים. דרכם אנחנו לומדים להתבונן על המציאות מנקודת מבט הרמונית, ורוכשים יכולת להתקשר זה עם זה מעל כל ההבדלים.

עיקר הפעילות שלנו היא בקרב החברה הישראלית המפולגת. שם אנחנו שואפים ליצור אווירה של חום ואחווה, שייכות וביטחון, איזון וערבות הדדית. מחוץ לישראל, הפעילות מתמקדת בעיקר במתן מענה הולם כנגד האנטישמיות שממנה סובלים יהודי העולם, וחכמת הקבלה עומדת כחומה בצורה כנגד כל שונאי ישראל.

אנו מאמינים כי שימוש בחשיבה פלורליסטית ופתוחה, תוך התבססות על החכמה העתיקה, ישמשו כסירה שעליה נחתור כולנו יחד לעולם טוב יותר. ומכל הלב, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ולכתוב יחד את הפרק הבא בהיסטוריה של עם ישראל.